שירותים לבתים פרטיים

הקמת חדר כושר מאמן אישי אחזקה וניהול תשתיות
 

הקמת חדרי כושר פרטיים


תכנון חדר כושר

תכנון והתקנה של חדר כושר לבית פרטי יכול להיות משימה מרתיעה. בשלב זה GYM4U נכנסת לתמונה, קשה להניח שתרצה להתמודד עם משימה זו לבד. השם שלנו אומר הכול - הפתרון הנכון. אנחנו צוות מאוד ידידותי ונגיש, בעל ידע מרשים והבנה של מה שנדרש כדי ליצור חדר כושר בעבורך אשר יהווה את הפתרון הטוב ביותר לדרישותיך .  לכן, אם אתה צריך חדר כושר    GYM4U יכולה לתכנן וין את הפתרון המושלם עבורך ולהתקין את כל הציוד הנדרש.


ניסיון משמעותי
אנחנו מתקינים ציוד מובחר בלבד – ציוד שאפשר לסמוך עליו. מובחר אינו בהכרח יקר.
אנו מציעים ייעוץ אובייקטיבי – אנו ממליצים על מה שהכי טוב בעבורך, לא מה שהכי טוב עבורנו.
אנו מציעים שירות לקוחות יוצא מן הכלל - זה לא שירות שמסתיים עם המכירה.
אנו מציעים שירות כולל - אנחנו מבינים שאתה רוצה כושר גופני אבל אתה לא רוצה להפוך למומחה כושר, וזו הסיבה לכך שאנחנו עושים הכול בשבילך.

שירותינו כוללים מאמן אישי אשר יגיע אליכם, יבנה לכם תוכנית אימונים לפי המטרה ויעבוד איתכם באופן שוטף
שירותי האחזקה ניתנים בנפרד ומותנים  בחתימה על הסכם אחזקה, השירותים ניתנים ע"י צוות טכנאים מקצועי ומובחר.

אנחנו יכולים גם לעזור לך עם כל דבר, החל ממימון וחוזי אחזקה, ריצוף לחדרי כושר וציוד אור קולי.


ציוד כושר מסחרי
כאשר מדובר בבחירת ציוד כושר, ללקוחות שלנו יש בדרך כלל שלושה קריטריונים מרכזיים: בטיחות, עמידות ומחיר.
ב
GYM4U אנו ממליצים על הציוד המתאים ביותר כדי לענות על צרכי הלקוח, אנו בוחרים מתוך מגוון רחב של המוצרים הטובים ביותר בשוק.

אנו יכולים לספק הכול, החל ממכשירים מסחריים לסיבולת לב-ריאה עד לסטים קטנים של משקולות יד, כמו גם כל פריט אחר שתצטרך, כגון ריצוף, מראות וטלוויזיות עם מסך שטוח.

אנחנו מתגאים בהיותנו תמיד מעודכנים בחידושים האחרונים בתחום, מהגדולים לקטנים ביותר.

תן לנו לעשות את העבודה הקשה
עיצבנו והתקנו חדרי כושר במספר מקומות נפלאים כולל מגדלי יוקרה, בתים פרטיים ויאכטות מפוארות - לכן שום דבר לא יכול להטריד אותנו!
אנחנו יכולים לנצל את השטח במלואו ללא התפשרות בנושאי בטיחות ונגישות. אנו שמחים להמליץ על מיקום אידיאלי של ציוד חדש בתוך שטח ייעודי, או לבצע שיפורים בשטח קיים.


אתה מוזמן לשלוח את המימדים של שטח חדר כושר המיועד שלך לצוות GYM4U . הצוות יעצב לך חדר כושר התואם את צרכיך האישיים והתקציביים. הייעוץ הוא חינם וללא כל התחייבות מצידך.

הצוות יעצב לך חדר כושר התואם את צרכיך האישיים והתקציביים. הייעוץ הוא חינם וללא כל התחייבות מצידך.


אפשרויות מימון
ההצעה שלנו  תכלול מגוון רחב של אפשרויות רכש גמישות שנועדו לסייע לך להוציא לפועל את התכנית תוך יצירת פריסת תשלומים נוחה.  .

כמה זמן זה לוקח?
התקנת חדר הכושר תתבצע תוך 4-8 שבועות מיום ההזמנה ( בכפוף למלאי המצוי אצל הספקים) . בגמר ההתקנה ( ולאחר  בדיקת מומחים אחראים ) , ניתן לקבל אימון היכרות ע"י מדריך מוסמך. זה לוקח כשעה ומספק הוראות על אופן השימוש בציוד בצורה היעילה ביותר וכיצד לשמור ולתחזק אותו על בסיס קבוע.


דרישות החדר
החדר צריך להיות בעל גובה תקרה של 2.20 מטר לפחות .
הריצוף לחדר יכול להיות מבטון, שטיח, פרקט ,אריחי רצפה מגומי וכיו"ב.
אנו מספקים PVC להנחה מתחת לציוד ולאזורים לאימוני משקולות.
אם חדר הכושר אינו נמצא בקומת הקרקע יש לקחת בחשבון בידוד לרעש. הקירות יכולים להישאר פשוטים
או ניתן להשתמש במראות ליצירת אווירת מכון כושר טיפוסי.

מחיר חדר כושר

מאמן אישי

שירותי האימון האישי של GYM4U ניתנים על ידי מאמנים מוסמכים מטעם מכון וינגייט , בעלי רקע רחב  באימון, המאמן מכין  תוכנית אימון לפי יעדים, כגון חיזוק הגוף והעלאת מסת שריר, חיטוב והרזיה, או שיפור הכושר הגופני הכללי.

מעבר לאפקטיביות האימון, GYM4U   יודעת כיצד להפוך אימון פיזי למהנה, מגוון וחיוני יותר. המאמן האישי מביא את הידע והניסיון שלו  מלווה אותך ועוזר לך  לבצע שינויים  באורח החיים שלך .

הוא בונה עבורכם תוכנית אימון, תפריט תזונה  ומפקח על האימון. הוא מבחין  בהיבטים אשר נעלמים מעיני המתאמן ומנסה לשפרם .

יתרונות המאמן האישי הם רבים: פיקוח צמוד , תוכנית המותאמת אישית למתאמן, קשר אישי הגורם להשגת יעדים אותם בחר המתאמן. המאמן האישי מגיע אליך וחוסך זמן בהתארגנויות והיערכות לקראת האימון .

 

 

 

מחיר חדר כושר

ניהול ואחזקה


GYM4U היא הספקית המובילה של ציוד כושר בישראל. החברה נוסדה לפני 8 שנים, היא
נהנית  מתמיכה טכנית בעלת ניסיון רב.

חוזה תחזוקה מונעת כוללת שישה ביקורים בשנה של טכנאים מוסמך .

ציוד הכושר יעבור בדיקה מלאה . אזורי חיכוך ישומנו או ימרחו בשעווה, כיוון המכשירים והמתח החשמלי נבדק. אם יתגלו תקלות או בעיות כחלק מביקורי התחזוקה המונעת - הם יתוקנו והחלקים החלופיים יחויבו במחירי עלות בלבד. אם הציוד נמצא עדיין בתקופת האחריות הלקוח לא יחויב עבור חלקים.

יתר תנאי השרות מופיעים בהסכם ההתקשרות.

לאחר כל ביקור תחזוקה מונעת, הטכנאי יספק דו"ח בכתב . עם ביצוע התיקונים הדרושים, תוכל להתאמן בראש שקט., בנוסף לכך ציוד הכושר שלך יזכה לחיים ארוכים יותר באופן משמעותי. למעשה, זו המעלה העיקרית של חוזי  שירות ותחזוקה לתקופה ממושכת.

אתה מתאמן על ציוד שתנאי הבטיחות שלו נבדקים בצורה תכופה. GYM4U מסייעת לך לשמור על הבריאותך ועל השקעתך הנשמרת בצורה מרבית.

אנו לא שוקטים על השמרים .  GYM4U עוקבת אחר השינויים הטכנולוגיים בענף ותציע לך מדי פעם ציוד חדש התואם את צרכיך.

ציוד מסחרי קל או מלא?

הציוד שיסופק ע"י  GYM4U מותאם גם למידת השימוש בו .

אם צפי השימוש בציוד הוא פחות מ-5 שעות ביממה , נספק לך ציוד כושר מסחרי קל  בעל עמידות מסחרית. ציוד מסחרי קל נמכר בדרך כלל במחצית מחיר ציוד מסחרי מלא.
דוגמאות אופייניות לציוד כושר קל  הן בתים פרטים, בתי מלון וחדרי כושר לעובדים..

אם צפי השימוש הוא יותר מחמש שעות ביממה נספק ציוד מסחרי מלא.. דוגמאות אופייניות הן מכוני כושר וחדרי כושר של מגדלי יוקרה.


למה לחתום על חוזה?

הארכת חיי  הציוד – ההשקעה  בשירות ובתחזוקה של הציוד תוכל להאריך את חיי המכשיר ולצמצם  את הסיכון לתקלות ולאי נוחות. כדי לשמור על האחריות חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת של הציוד.
מילוי תקנות בטיחותיות ובריאותיות – חובה לוודא שהציוד המשמש את חדר הכושר בטוח לשימוש. חשוב לדעת שחגורת הליכון לא תחליק ושכננת האופניים לא נסדקה.
מינימום זמן השבתה – שמירה על ציוד תקין יכולה  להקטין את הסיכון של שבירת הציוד ואת אי הנוחות של המשתמשים כאשר יש שלט "לא תקין" על הציוד. אם הבעיות מזוהות מוקדם אז העלות והזמן הדרושים כדי לפתור את הבעיה הם בדרך כלל פחותים ..

תיקון ציוד כושר
ציוד כושר צריך לעבור הערכות תכופות כדי לצמצם את הסיכון של התפרקות רכיבים עקב בלאי. רכיבי ציוד כושר צריכים לעמוד בלחץ, כובד, חיכוך, חום ועוד סכנות רבות שמפעילי חדר הכושר עלולים לא לשים לב אליהם.
תיקוני הליכונים, תיקוני אופני כושר, ותיקון מכשירים אליפטיים מהווים את רוב התיקונים של תעשיית הכושר.
תחזוקה מונעת חשובה מאוד לשמירה על ציוד הכושר. עם זאת, אנו גם יכולים לבצע תיקוני ציוד כושר מסחרי באופן חד פעמי. יכול לספק תמיכה ושירות ברחבי הארץ.

אנחנו פה כדי לעזור. ל- GYM4U יש צוות תמיכה שמוכן וממתין לשיחתך.

התקשר אלינו ישירות ל 03-6784040 או שלח לנו דוא"ל

מחיר חדר כושר

 

תשתיות לחדר כושר


פתרונות ריצוף

GYM4U
יכולה לעבוד איתך כדי למצוא פתרון לבעיה שלך לריצוף רצפת חדר הכושר - אנו יכולים לספק מגוון פתרונות ריצוף, החל מריצוף לכושר אירובי, משקולות חופשיות, רצפות למינציה ועד אריחי גומי.


גומי דחוס למשקולות חופשיות
הגומי הדחוס נועד לאזור משקולות חופשיות מונע החלקה מקטין את הרעש והרטט. הגומי דחוס יבטיח שהפרקט והמשקולות החופשיות יהיו מוגנים מפני נזק או סימנים מספסלים ומשאר הציוד. הוא מספק משטח בעל עמידות גבוהה לאורך זמן, שמסוגל לספוג פגיעות שבדרך כלל יזיקו לריצוף קונבנציונלי אחר כמו פרקט או אריחי רצפה.


ריצוף למינציה
אנו יכולים לספק ריצוף אשר מעשי וחסכוני עבור מתקן או חדר כושר. ריצוף למינציה עמיד לזעזועים, מותקן בקלות ובמהירות. סדרה זו זמינה במגוון רחב של גוונים. לצפיה באתר המורחב לחץ כאן


פתרונות אורקוליים
אתה יכול להפוך את חדר הכושר לעוד יותר פופולארי באמצעות בידור אור קולי. משתמשים יוכלו להתעמל תוך כדי האזנה ל MTV
או לצפות בתוכנית האהובה עליהם.
יש לנו מגוון רחב של מסכי פלזמה ו LCD
בגדלים שונים כדי שיתאימו לכל חדר כושר ותקציב. יש לנו גם מבחר מקיף של חבילות שמע לבחירתך.
מכשירי שמע יכולים להיות מותקנים ברוב ציוד הסיבולת לב-ריאה. בעזרת טכנולוגיה אלחוטית, עד שמונה ערוצים שונים יכולים להיות מועברים לאחד עד חמישים רסיברים. ערוצים אלה יכולים לכלול נגני CD
, רדיו דיגיטלי וטלוויזיה , שיועבר לאוזניות של כל אחד מהמתעמלים בצורה ישירה.

סיכום

סקירה קצרה זו מבליטה את הגישה המקצוענית שלנו לנושא חדרי כושר ולרווחת המשתמש בהם.  אנו עומדים לרשותכם לגיבוש פיתרונות העונים על צרכיכם ורצונותיכם.

מחיר חדר כושר